SJAJAN I S 37. GODINA

Juninho zabio i dva puta asistirao

30.09.2012 u 11:18

Sjajni brazilski nogometaš Juninho Pernambucano i sa 37 godina na leđima pokazuje da nije za 'otpis'. U sklopu 27. kola brazilske Serie A Vasco da Gama je slavio kod kuće s 3-1 protiv Figueirensea ponajprije njegovim zaslugama...

Dugogodišnji igrač Lyona asistirao je za prva dva gola Vasca u 33. i 50. minuti, a onda u 78. minuti okrunio vlastitu dobru igru golom za konačnih 3-1.

Zabio je topovskim udarcem malo unutar kaznenog prostora u sebi svojstvenom stilu.

Vascu je ostvarena pobjeda bila 13. ovosezonska, a klub trenutno drži četvrto mjesto prvenstvene ljestvice sa 47 bodova.

Novi udarac u borbi za naslov doživio je Ronaldinhov Atletico Mineiro koji je odigrao tek 1-1 na gostovanju kod Portuguese i tako dodatno kompromitirao svoje ambicije u osvajanje naslova budući nije pobijedio u posljednja četiri prvenstvena susreta.