OŠTRO PO 'GAUČIMA'

'Nogomet je za muškarce, a Messi je curica'

14.09.2012 u 11:07

Dvoboj osmog kola južnoameričkih kvalifikacija Perua i Argentine u Limi prošlog utorka je završio 1:1, a jedan od domaćih nogometaša poslije susreta nije imao lijepo mišljenje o argentinskim zvijezdama

Stoper peruanske reprezentacije Carlos Zambrano je domaćine doveo u vodstvo u 22. minuti, a petnaestak minuta kasnije konačan je rezultat postavio Gonzalo Higuain. I baš je domaći branič bio razočaran s 'gaučima'

'Kad su vidjeli da nam ne mogu ništa, argentinski su napadači postali frustrirani. Messi je curica, baš kao i Higuain. Cijelim su se tijekom dvoboja obojica samo žalili i tužakali sucu,' rekao je Zambrano dodao:

'Messi se bio prestrašio jer ništa nije mogao učiniti. Higuain me pokušavao isprovocirati tijekom cijele utakmice. Nisam zagrizao. Ignorirao sam njegove trikove.'