'HRVATSKA SKUPINA'

Makedonci iznenadili Škote, Srbi razbili Wales

11.09.2012 u 23:23

U kvalifikacijskoj skupini A u kojoj se nalazi i Hrvatska, Srbija je kod kuće razbila Wales 6:1, a Škotska i Makedonija su odigrali 1:1

Srbije je u Novom Sadu deklasirala reprezentaciju Walesa 6:1 (3:1). Zanimljivo je da je u srpskoj reprezentaciji bilo šest različitih strijelaca (Kolarov, Tošić, Đuričić, Tadić, Ivanović i Sulejmani) dok je jedini pogodak za goste postigao Bale.

Tijekom cijele utakmice domaćin je bio mnogo bolja momčad te je unatoč šest postignutih golova propustio još nekoliko izglednih prilika.

Bila je ovo, u šest do sada odigranih utakmica, prva pobjeda Mihajlovića od kako je preuzeo srpsku reprezentaciju. Za razliku od prijašnjih mečeva kada ih je mučila realizacija čini se da su i taj problem riješili pred nastavak kvalifikacija.

U Glasgowu je Makedonija iznenadila Škotsku te se kući vraća s bodom. Gosti su poveli golom Noveskog iz 11. minute i to iz zaleđa, a izjednačujući pogodak bilo je djelo Millera u 43. U nastavku je bilo prilika, ali mreže se više nisu tresle.