Bilićev Lokomotiv grabi prema vrhu

• Autor: D. S. / TS
  • 2.9.2012 21:43:12
  • 2.9.2012 21:39:34

Nogometaši moskovskog Lokomotiva, koje vodi bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić, pobijedili su kao domaćini u gradskog rivala Spartaka s 2:1 u ogledu 7. kola ruske Premierslige

Gosti su poveli već u 6. minuti pogotkom Kombarova. Preokret i pobjedu Bilićevoj momčadi donijeli su N'Doye u 60. minuti i Pavljučenko u 66. Roman Pavljučenko u igru je ušao u drugom poluvremenu.

Vratar Dario Krešić i branič Vedran Ćorluka odigrali su u Lokomotivu svih 90 minuta, te u u sudačkoj nadoknadi obojica javno opomenuti. Krešić je dobio žuti karton u četvrtoj minuti dodatnog vremena, a Ćorluka u petoj.

Bilićeva momčad na ljestvici zauzima peto mjesto s 13 bodova, tri manje od vodećeg dvojca, Zenita i Tereka.

Dodajmo da je hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld odigrao svih 90 minuta u domaćem poraru moskovskog Dinama od Kubana iz Krasnodara 2:1. Dinamo je posljednji na ljestvici sa samo tri boda.