POBJEDA BILIĆEVIH TRUPA

Ćorluki nova asistencija za 'trobod' u gostima

18.08.2012 u 18:26

Bilićev sastav se vratio pobjedničkim navikama nakon samo jednog osvojenog boda u prethodna dva kola i skočio, barem privremeno, na treće mjesto prvenstvene ljestvice

Nogometaši moskovskog Lokomotiva, koje s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, slavili su u 5. kolu ruskog prvenstva na gostovanju kod Volge s 2:0.

Oba gola Lokomotiv je zabio u drugom poluvremenu. U 65. minuti mrežu je zatresao Ekvadorac Felipe Caicedo nakon asistencije hrvatskog reprezentativca Vedrana Ćorluke, a drugi je u 86. minuti zabio Rus Denis Glušakov.

Ćorluka i Dario Krešić na golu odigrali su svih 90 minuta za Lokomotiv.

Bilićev sastav ovako se vratio pobjedničkim navikama nakon samo jednog osvojenog boda u prethodna dva kola i skočio, barem privremeno, na treće mjesto prvenstvene ljestvice.