Villa: Želim biti bolji nego prije ozljede

• Autor: TS
  • 12.8.2012 16:29:57
  • 12.8.2012 16:26:18

U subotu je napadač Barcelone i španjolske nogometne reprezentacije David Villa, u pripremnoj utakmici kod Dinama u Bukureštu, odigrao prve minute od teškog loma noge u prosincu prošle godine

Zaradio je najbolji strijelac u povijesti španjolske reprezentacije frakturu na Svjetskom klupskom prvenstvu, a konačno je nakon dugotrajnog oporavka dobio zeleno svijetlo za nastupe.

Ušao je Villa u igru u 73. minuti u pobjedi Barcelone 2:0 protiv Dinama u rumunjskoj prijestolnici.

'Osjećao sam se vrlo dobro na terenu, jako sam sretan zbog povratka. Moj cilj nije da budem isti kao i prije ozljede, ja želim biti bolji. Moram biti strpljiv jer dugo nisam igrao, znatno duže nego sam očekivao da ću izbivati. Sada mi preostaje fokusirati se na sadašnjost i budućnost i zaboraviti sve što sam prošao. Moj posao je da budem svakim danom sve bolji', izjavio je Villa.

Inače, idućeg vikenda, u nedjelju 19. kolovoza Barcelona će otvoriti novu sezonu Primere domaćim susretom protiv Real Sociedada.