SPEKTAKL U PHILADELPHIJI

MLS All-Star bolji od Chelseaja

26.07.2012 u 11:43

All-Star momčad američke nogometne lige (MLS) nanijela je aktualnom europskom prvaku Chealseaju prvi poraz u sklopu priprema za novu sezonu. U Philadelphiji je bilo 3:2.

Američki All-Star predvodile su bivše zvijezde svjetskog nogometa, David Beckham i Thierry Henry, ali su pogotke postizali neki sasvim drugi igrači. Chelsea je veći dio utakmice igrao s igračima iz prve momčadi (bez vratara Petra Čecha).

Povela je momčad All-Stara preko Chrisa Wondolowskog u 21. minuti prvog dijela, ali je do kraja poluvremena, nakon kornera, na 1:1 poravnao John Terry. Početkom nastavka Amerikanci su ponovno u prednosti pogotkom Chrisa Pontiusa, ali i to vodstvo Chelsea poništava, ovog puta preko Franka Lamparda.

Pobjedu MLS All-Star momčadi donio je Eddie Johnson u prvoj minuti sudačke nadoknade utakmice.

Chelsea iduću prijateljsku utakmicu na turneji u SAD-u igra u subotu protiv Milana.