MINIMALNIH 1:0

Osijek 'slomio' Andorce tek nakon 77 minuta igre

05.07.2012 u 22:44

Nogometaši Osijeka pobijedili su u Andorra la Velli domaću Santa Colomu s 1:0 u prvoj utakmici 1. pretkola Europa lige. Pogodak za pobjedu hrvatskog predstavnika u 77. minuti je postigao Ivan Miličević, koji je ušao u igru u 41. minuti utakmice

U prvom susretu prvog pretkola Europske lige nogometaši Osijeka pobijedili su u Andorra la Velli momčad Santa Colome 1:0 i načinili veliki korak prema plasmanu u drugo pretkolo.

Pogodak odluke postigao je Ivan Miličević u 77. minuti utakmice. Bila je to siromašna utakmica sa svega osam udaraca prema vratima Eloyja Casalsa i Ivana Vargića i čak 45 prekršaja. Odabranicima Stanka Mršića na početku europske sezone bilo je najvažnije ostvariti pozitivan rezultat i u tome su uspjeli.

Uzvratna utakmica je 12. srpnja na stadionu Gradski vrt.