GOL ZA UŽIVANJE

Kranjčarov debi u kijevskom Dinamu - kao iz snova

01.07.2012 u 10:52

Niko Kranjčar na sjajan je način debitirao za novi klub, kijevski Dinamo. U pripremnoj utakmici protiv austrijskog niželigaša Kufsteina ukrajinski je doprvak slavio sa 7:1, a strijelac je bio i hrvatski reprezentativac

Kranjčar je u 43. minuti odlično odapeo desnom nogom s 20-ak metara i ostavio vratara Austrijanaca potpuno nemoćnim. Naš nogometaš koji je ljetos stigao u Dinamo iz Tottenhama igrao je u prvom poluvremenu, dok Ognjena Vukojevića ovom prilikom nije bilo u sastavu Kijevljana.

'Bila je ovo vrlo znakovita Kranjčarova predstava, ali još uvijek mu nedostaje fizičke kondicije. Postigao je prekrasan pogodak, dobro prenosio loptu. Odigrao je dobro, vrijedno i zanimljivo na poziciji na kojoj nam je trebalo pojačanje', prokomentirao je igru hrvatskog veznog nogometaša trener Dinama Jurij Semin

Sljedeću priliku za nastup u dresu kijevske momčadi Kranjčar će imati u utorak u Längenfeldu i to protiv svoga bivšeg kluba - zagrebačkog Dinama.