SERIE A

Juventus remizirao, Milanu pobjeda nad Catanijom

03.05.2009 u 17:24

U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je pobijedio Cataniju 2:0, a kako je Juventus remizirao protiv Leccea 2:2 sve je izglednije kako će drugo mjesto osvojiti 'rossoneri'

Četiri kola prije kraja prvenstva Milan ima četiri boda više od torinske Stare dame dok je u sigurnom vodstvu Inter sa 77 bodova, sedam više od Milana.

Catania - Milan 0:2

Milan je bez većih problema slavio na gostovanju protiv Catanije 2:0, a golove su postigli Inzaghi (27) i Kaka (51).

Juventus je u Torinu odigrao 2:2 protiv Leccea, a gosti su izjednačujući pogodak postigli u drugoj minuti sudačke nadoknade, a strijelac je bio Castillo. Prvi pogodak za Lecce koji je vodio na poluvremenu postigao je Konan u 11. minuti. Oba pogotka za Juve postigao je Nedved (54, 67). Hrvatski reprezentativac Dario Knežević nije bio u krugu kandidata za Juventusovu momčad.

REZULTATI:
Catania - Milan 0:2 (Inzaghi 27, Kaka 51)
Juventus - Lecce 2:2 (Nedved 54, 67 / Konan 11, Castillo 90+2)
Roma - Chievo 0:0
Udinese - Atalanta 3:0 (Quagliarella 43,74, Pasquale 90)
Fiorentina - Torino 1:0 (Vargas 57)
Palermo - Cagliari 5:1 (Migliaccio 29, Miccoli 38, Tedesco 50, Cavani 57, Succi 87 / Jeda 48)
Siena - Napoli 2:1 Kharja 11, Maccarone 25 / Pia 80)