Dva kola prije kraja Anderlecht osigurao 30. titulu

• Autor: TS
  • 6.5.2012 20:13:32
  • 6.5.2012 20:01:51

Domaćim remijem 1:1 protiv Club Bruggea dva kola prije kraja prvenstva nogometaši Anderlechta potvrdili su novi 30. naslov belgijskog prvaka u svojoj povijesti...

Pogotkom Gilleta iz kaznenog udarca u 5. minuti sudačkog dodatka, Anderlecht je u 8. kolu Lige za prvaka odigrao 1:1 s jedinim konkurentom Club Bruggeom koji je ostao na nedostižnih sedam bodova minusa dva kola prije kraja sezone. Gosti su vodili golom Lestiennea od 72. minute.

Dodajmo da je lanjski prvak Genk, s utakmicom manje, na 3. mjestu te ima 11 bodova manje od Anderlechta.