Bordeaux ispustio pobjedu u sudačkoj nadoknadi

• Autor: TS
  • 1.4.2012 10:43:05
  • 31.3.2012 21:59:47

Svega minutu po ulasku u igru Thomas Guerbert je u prvoj minuti sudačke nadoknade svom Dijonu donio bod kod Bordeauxa u utakmici 30. kola Le Championnata

Treći uzastopni ligaški remi Žirondinci su ostvarili na svom terenu odigravši sa Dijonom 1-1. Bordeaux je poveo iz jedanaesterca u 71. minuti, da bi u zadnjim trenucima susreta spomenuti Guerbert zabio za poravnanje.

Veliki je posao, također na strani, odradila Nica protiv St. Etienna. S dva gola Mouniera i jednim Clerca slavili su s 3-2 i tako domaćinima nanijeli treći uzastopni poraz, a sebi priskrbili bodove koji su ih nakon dugo vremena izdignuli iznad pozicija koje vode u niži rang natjecanja. Bila je ovo tek druga gostujuća pobjeda Nice ove sezone.

U znaku broja tri je i posljednjeplasirani Sochaux koji je za treći uzastopni trobod preokrenuo rano vodstvo Bresta iz 3. minute, te do kraja golovima Maigaa i Privata pred vlastitim navijačima slavio s 2-1.

Auxerre je u 30. kolu upisao prvu pobjedu još od prosinca prošle godine nadigravši najlošiju gostujuću momčad Le Championnata Valenciennes s 2-0, dok je novo razočaranje svojim navijačima priredio Lorient domaćim porazom od Eviana 1-0. U zadnjih su 18 utakmica nogometaši Lorienta slavili samo protiv Bresta prije dva kola, a sada su čini se ponovo otvorili seriju neuspjeha.