Walcott: Neka nas se sada Tottenham jako pazi

• Autor: TS
  • 13.3.2012 10:11:16
  • 13.3.2012 10:06:47

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade, u ponedjeljak, nogometaši Arsenala su uzeli puni plijen od tri boda protiv Newcastlea. Gol Vermaelena im je donio u ogledu 28. kola pobjedu 2:1

S ta tri boda Arsenal se posve približio trećeplasiranom Tottenham na ljestvici. Zbog loše serije Redknappove momčadi i uzleta Arsenala, razdvaja ih trenutačno samo jedan bod (53-52).

'Treće mjesto je najmanje što možemo napraviti ove sezone. Osjećamo se sjajno, za razliku od Tottenhama. Nekada nas se sada jako paze, dahćemo im iza ramena' - poručio je igrač Arsenala Theo Walcott nakon pobjede protiv Newcastla.

'U obrani smo radili veliki posao, a napad nam nikada nije bio upitan. Cijelo drugo poluvrijeme smo stiskali i napadali. Znali smo da moramo ostati mirni i da će pogodak doći. Istina, došao je dosta kasno, ali opet, na vrijeme. Nije bitno kada smo ga zabili, bitno je da imamo tri zaslužena boda'.