TAKO TO RADE U JAPANU

Asistirao 'škaricama', ovaj zabio 'škaricama'

08.03.2012 u 13:56

U azijskoj Ligi prvaka viđen je jedan od najljepših golova u povijesti toga natjecanja, a dogodio se na utakmici Nagoyje i Seongnama

U prvom kolu skupine G susreli su se japanski i južnokorejski predstavnik. Gosti su poveli preko Brazilca Hevertona (47), a domaća družina, kojoj na klupi sjedi srpski stručnjak Dragan Stojković, preokrenula je susret pogocima Kennedyja (57-11 m) i Kanazakija (74).

Izgledalo je kako će Nagoyja na startu Lige prvaka osvojiti tri boda, ali u trećoj minuti sudačke nadoknade igrači Seongnama izveli su jedan od najljepših poteza toga natjecanja.

Jedan od Južnokorejaca škaricama je poslao loptu u kazneni prostor domaćina, a zatim je, također škaricama, Heverton zabio svoj drugi gol za konačnih 2:2. I japanski navijači su morali zapljeskati.

'Gostujući gol u zadnjoj minuti bio mi je stresan, ali to je nogomet', rekao je Stojković.