BUNDESLIGA

Bayer srušio Bayern, Mandžukiću cijela utakmica

03.03.2012 u 18:02

U najzanimljivijem susretu 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer iz Leverkusena je svladao Bayern sa 2:0. Ćorluka nije igrao zbog ozljede, dok je Olić dobio 76 minuta. Pranjić je utakmicu gledao s klupe. No, više sreće imao je Mario Mandžukić koji je dobio svih 90 minuta u dresu Wolfsburga

U derbiju 24. kola Bundeslige Bayer je u Leverkusenu sa 2:0 pobijedio Bayern. Strijelci su bili Kiessling u 79. i Bellarabi u 90 minuti. Ivica Olić u igru je ušao u 74. minuti, dok je Pranjić ostao na klupi. Zanimljivo, trener Bavaraca Jupp Heynckes tek je u 61. minuti uveo Riberyja, koji mu je u prošlom kolu s dva gola donio pobjedu protiv Schalkea.

U prvi sastav Wolfsburga se pak nakon Magathove 'lekcije' vratio Mario Mandžukić te je odigrao 90 minuta u remiju 'vukova' kod Kaiserslauterna (0:0). Nakon sedam uzastopnih poraza, do prvenstvene pobjede došla je Hertha, koja je bila bolja od Werdera sa 1:0. Trener Rehhagel našeg je Mijatovića uveo tek u 83. minuti, no stigao je dobiti žuti karton.

Mladen Petrić i Ivo Iličević odigrali su svih 90 minuta u teškom nokautu HSV-a kod kuće od Stuttgarta (0:4).