KUMOVAO I SUDAC

Pogledajte kako je Chelsea ispustio 3:0 protiv 'vragova'

06.02.2012 u 10:27

U Engleskoj je na rasporedu bilo 24. kolo, a derbi se igrao na Stamford Bridgeu gdje je Chelsea dočekao Manchester United

Imao je Chelsea priliku pregaziti Manchester United, u 50. minuti 'bluesi' su pogocima Evansa, Mate i Luiza vodili 3:0 te se momčad Villas-Boasa približila trećeplasiranom Tottenhamu.

No u preostalih 30-ak minuta, točnije od 58. krenuo je veliki preokret 'crvenih vragova', koji je rastužio i domaćine ali, i najveće suparnike 'vragova', igrače Manchester Cityja.

Istina, komentari da je i sudac Webb imao prste u preokretu drže vodu, posebice nakon penala poslije navodnog starta Ivanovića, kojeg je trebao dosuditi, ali u korist Chelseajevog igrača. Dvostruki strijelac za 'vragove' bio je Rooney (oba s bijele točke) te Hernandez.