Petrić najbolje ocjenjeni Hrvat u 19. kolu Bundeslige

• Autor: TS
  • 30.1.2012 14:47:14
  • 30.1.2012 14:35:50

Zabio je Petrić drugi gol za HSV u subotnjoj 2:1 gostujućoj pobjedi nad Herthom, a bio je to njegov peti ovosezonski prvenstveni gol. Igrao je do 85. minute, a njegovu je igru Kicker ocijenio solidnom trojkom

Napadač HSV-a Mladen Petrić najbolje je ocjenjeni hrvatski nogometaš u 19. kolu njemačkog nogometnog prvenstva prema ocjenama uglednog sportskog magazina Kickera.

Zabio je Petrić drugi gol za HSV u subotnjoj 2:1 gostujućoj pobjedi nad Herthom, a bio je to njegov peti ovosezonski prvenstveni gol. Igrao je do 85. minute, a njegovu je igru Kicker ocijenio solidnom trojkom. U istoj je utakmici za Herthu od 22. minute zaigrao Andre Mijatović koji je valoriziran slabom peticom.

Jednako slabu ocjenu kao Mijatović zaslužio je Mato Jajalo u 1:4 domaćem porazu svog Kölna od Schalkea.

Ivica Olić ostao je neocijenjen za svoj nastup u 2-0 domaćoj pobjedi Bayerna nad Wolfsburgom usprkos činjenici što je od ulaska u igru u 75. minuti najzaslužniji za gol Arjena Robbena u sudačkoj nadoknadi. U istoj je utakmici Mario Mandžukić za Wolfsburg odigrao cijeli susret i ocjenjen je peticom.

Ivan Perišić ostao je neocijenjen za svoj nastup u posljednjih 15-ak minuta igre u 3:1 domaćoj pobjedi nad Hoffenheimom.