Nakon Reala, Barcelona ide na Valenciju

• Autor: Hina
  • 27.1.2012 10:39:35
  • 27.1.2012 10:30:38

Valencia se plasirala u polufinale Kupa kralja nakon što je u četvrtak u zadnjoj uzvratnoj utakmici četvrtfinala pobijedila Levante u gostima 3:0

U prvoj utakmici četvrtfinala prije tjedan dana Valencia je pobijedila 4:1. Valencija je povela u 25. minuti pogotkom Aduriza, a na 2:0 pet minuta kasnije povećao je Pablo Piatti koji je zabio i treći pobjednički gol u 85. minuti susreta. Levante je 72. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Oscar Serrano.

U polufinalu Valencia će igrati protiv Barcelone.

'Bit će nam teško, ali nitko nas ne smije otpisati. Možemo proći dalje. Pokušat ćemo to učiniti. U motivacijskom smislu, mi ćemo biti favoriti', rekao je trener Valencije Unai Emery.

Drugi polufinalni par su Athletic Bilbao i trećeligaš Mirandes.

Rezultati uzvratnih utakmica četvrtfinala Kupa kralja:

Levante - Valencia 0:3 (Aduriz 25, Pablo Piatti 30,85)

Odigrano u srijedu:

Barcelona - Real Madrid 2:2 (Pedro 43, Dani Alves 45+3/C. Ronaldo 68, Benzema 72)
Mallorca - Athletic Bilbao 0:1 (Ramis 77)