GOLOVI ZA SLADOKUSCE

Pogledajte sva tri gola iz najnovijeg El Clasica

19.01.2012 u 00:32

Real Madrid i Barcelona odigrali su prvu utakmicu četvrtfinala španjolskog Kupa kralja, a mi smo vam pripremili sva tri gola s te utakmice

Tri gola u najnovijem El Clasicu vidio je milijunski auditorij diljem globusa. Real i Barcelona odigrali su u Madridu prvu utakmicu četvrtfinala Kupa kralja, a Katalonci su nakon 0:1 u prvih 45 minuta u nastavku preokrenuli rezultat na 2:1 i stigli nadomak prolaska u polufinale. Bio je to deveti El Clasico u Mourinhovoj eri, a slavni Portugalac se baš i ne može pohvaliti dobrim skorom protiv najvećih rivala njegova aktualnog kluba.

Prvi i posljednji udarac Reala u prvom poluvremenu bio je ujedno pogodak. U 11. minuti zabio je Cristiano Ronaldo, a u drugom dijelu aktualni španjolski i europski prvak uspio je doći do potpunog preokreta na krilima obrambenih nogometaša, kapetana Carlesa Puyola i Erica Abidala. Barcelona je tako po drugi put ove sezone slavila usred Madrida (3:1 u prvenstvu u prosincu).

Kako je to izgledalo na Santiago Bernabeuu, pogledajte u kratkom videoklipu s Youtubea.