PORTUGALSKA LIGA

Školnik ponovo strijelac za Nacional

15.01.2012 u 20:03

Drugu utakmicu zaredom Dejan Školnik je strijelac za nogometaše Nacionala. U 16. kolu su na svom terenu remizirali 2:2 s Leirijom, a upravo je Školnik donio bod u 81. minuti

Kao i u prošlom kolu kada je zabio svoj premijerni pogodak za Nacional bivši član U-21 hrvatske reprezentacije Dejan Školnik utakmicu s Leirijom započeo je na klupi. Međutim, šansu je dobio ranije nego je planirao jer je u 29. minuti zamijenio ozlijeđenog Madrida. Gosti su vodili u dva navrata. Prvo je u 19. minuti zabio Ogu, a poravnao Candeias u 3. minuti nastavka.

U 54. minuti pocrvenio je Nacionalov vratar Giljen, te je dosuđen kazneni udarac za Leiriju kojeg je realizirao Elvis. Nakon isključenja vratara, trener Nacionala je s terena povukao Danijela Stojanovića, a samo minutu nakon što su i gosti ostali bez Shaffera zbog drugog žutog kartona Školnik je izjednačio na 2:2.

Nacional je 11. na ljestvici, dok je Leiria pretposljednja s četiri boda više od Ferreire.