ZABIO ĆIM SE VRATIO

Henry: Ovo je nestvarno, osjećaj je nevjerojatan

10.01.2012 u 09:23

Herojski povratak u redove najdražeg mu kluba Arsenala imao je francuski nogometni veteran Thierry Henry (34) u utakmici 3. kola FA Cupa protiv drugoligaša Leedsa

Četiri i pol godine nakon što je odigrao posljednju utakmicu za Arsenal, najbolji strijelac u povijesti 'topnika' se u ponedjeljak na Emiratesu ponovo predstavio navijačima u najboljem svjetlu, zabivši u 78. minuti jedini gol za minimalnu 1:0 pobjedu i prolaz dalje i to samo deset minuta po ulasku u igru.

'Ovo je nestvarno. Otkako sam se vratio s praznika nisam mislio da ću ponovo igrati za Arsenal, a sada sam zabio pobjednički gol. Volim ovaj klub, ne znam što bih rekao. Samo sam želio pomoći i nadam se da mogu učiniti i više', rekao je Henry.

'Osjećaj kada sam zabio gol bio je nevjerojatan. Zabiti gol za klub koji navijate je divno. Ovo je divna prilika. Nikada ne znate kada ćete dobiti drugu i zato je bilo važno iskoristiti ju', dodao je napadač New Yorka na posudbi u Arsenalu.