UKRAJINSKO PRVENSTVO

Kalinić osmi put strijelac, Strinić pocrvenio

04.12.2011 u 19:22

U 19. kolu ukrajinskog prvenstva Dnjipro je ubilježio poraz 3:2 kod Iličeveca. Dobra vijest jest činjenica da je Nikola Kalinić bio strijelac za svoj Dnjipro, no isto tako, crveni karton zaradio je Ivan Strinić

Momčad Dnjipra za koji nastupaju Nikola Kalinić te Ivan Strinić poražena je kod Iličeveca iz Mariupolja 3:2. Domaćini su nakon prvog poluvremena vodili 2:0, no u nastavku je Dnjipro igrao puno bolje i skoro napravio preokret.

Ivan Strinić je prvo u 55. minuti, pa onda i minutu kasnije, dobio žute kartone, odnosno crveni pa je tako na cjedilu ostavio svoje suigrače iz Dnjipra. No i s igračem manje gosti se nisu predavali, pa je tako u 58. minuti Rotan smanjio zaostatak, da bi u 73. Kalinić pogodio za izjednačenje. Ujedno, to je bio i njegov osmi pogodak u 11. nastupa za Dnjipro. Ipak, gosti nisu imali snage za potpuni preokret, već su domaćini preko Jarošeka u 87. minuti došli do pobjede.