BUNDESLIGA

HSV zaredao pobjedama, pao Nürnberg

04.12.2011 u 17:38

Momčad HSV-a ubilježila je i drugu uzastopnu pobjedu u Bundesligi. U ogledu 15. kola HSV je pobijedio Nürnberg 2:0 i tako se popeo na 11. mjesto na ljestvici

Bez ozlijeđenog Petrića, ali sa Ivom Iličevićem u sastavu Hamburger SV pobijedio je Nürnberg 2:0 i tako ubilježio drugu pobjedu zaredom u prvenstvu. Mrežu gostiju načeo je Paulo Guererro u 24. minuti, da bi pobjedu golom u 64. minuti potvrdio Marcell Jansenn nakon odlične akcije Gökhana Törea i našeg Iličevića koji je u igru ušao minutu prije tog pogotka.

U posljednjem susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva, Schalke je u Gelsenkirchenu pobijedio Augsburg 3:1 i skočio na četvrto mjesto Bundeslige sa svega tri boda manje od lidera Bayerna.

Golove za Schalke postigli su Klaas-Jan Huntelaar (16), Christian Fuchs (66) i Raul (84), dok je strijelac za goste bio Sascha Moelders (48).