GOLIJADA U LONDONU

Arsenal 'ubio' Chelsea usred Stamford Bridgea

29.10.2011 u 16:00

Čak osam golova i veliki preokret Arsenala vidjele su prepune tribine Stamford Bridgea u Londonu. 'Topnici' su dobili Chelsea sa čak 5:3

U okršaju dva najuspješnija londonska nogometna kluba posljednjih godina Arsenal je kao gost na Stamford Bridgeu svladao Chelsea sa 5:3 (1:2) u utakmici 10. kola Premier lige.

Junak pobjede 'topnika' bio je Robin van Persie (36, 85, 90+2) koji je postigao tri pogotka, a posebice se istaknuo u završnici utakmice kada je pogodio za vodstvo svoje momčadi od 4:3 u 85. minuti, te za konačnih 5-3 u drugoj minuti sudačke nadoknade. Strijeci preostala dva gola za Arsenal bili su Andre Santos (49) i Walcott (55), dok su golove za Chelsea postigli Lampard (14), Terry (45) i Mata (80).