MESSI OPET BEZ GOLA

Barca i s dva igrača više teško do pobjede 1:0

26.10.2011 u 09:27

Muke po Barceloni se nastavljaju. Nakon remija sa Sevillom 0:0, u utorak su igrali utakmicu 9. kola Primere i gostovanje kod Granade ostat će zamapćeno po tek tri boda

Pobjednički pogodak za Barcelonu zabio je Xavi u 33. minuti iz slobodnog udarca. Granada se Barci suprostavila grubom igrom, pa je momčad s juga Španjolske imala sedam žutih i dva crvena kartona. U 53. minuti isključen je Romero, a u 90. i Benitez, no Barca, za koju je vrlo loše odigrao i Leo Messi, nije uspjela zabiti više od jednoga zgoditka.

Barcelona je pobjedom opet zasjela na čelo s 21 bodom, jednim više od Levantea i dva više od Reala, koji u srijedu dočekuje Villareal. Grenada je ostala 18. s pet bodova i samo dva postignuta zgoditka u 10 kola Primere.