Milan gubio 0:3 i na kraju pobijedio 4:3, Udineseu vrh

• Autor: D.K. / Hina
  • 23.10.2011 22:54:41
  • 23.10.2011 15:24:15

Rijetko viđen preokret napravili su nogometaši Milana u utakmici sedmog kola protiv Leccea. Aktualni prvak Italije na poluvremenu je gubio 0:3, a onda u drugom dijelu sve preokrenuo

Nevjerojatnu utakmicu odigrao je Milan na gostovanju kod Leccea u sedmom kolu Serie A. Milan je u prvom poluvremenu bio razbijen i ponižen, a golove za domaćine zabili su Guillermo Giacomazzi (4), Massimo Oddo (30-11m) i Carlos Grossmueller (37). Drugo poluvrijeme donijelo je sasvim drugu sliku aktualnih prvaka Italije.

U glavnoj ulozi bio je Boateng koji je s tri pogotka bio glavni pokretač nevjerojatnog preokreta. Pogodio je u 49. minuti, pa u 54. te u 63. A onda je, pred sam kraj utakmice, točnije u 83. minuti, Yepes glavom donio pobjedu Milanu.

U kasnije odigranim susretima Udinese je bez većih problema pobijedio Novaru 3:0 i preuzeo vodstvo na ljestvici Serie A. Golove za momčad iz Udina zabili su Di Natale (33, 49) i Domizzi (39).

Pobjede su ostvarili i Inter, Roma, te Milan. Inter je na San Siru golom Motte u 34. minuti pobijedio Chievo 1:0, a identičnim rezultatom je Roma slavila protiv Palerma. Strijelac za rimski klub bio je Lamela u osmoj minuti.

U posljednjem susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na gostovanju pobijedio Bolognu 2:0 i probio se na drugo mjesto Serie A. Golove za 'nebesko-plave' postigli su Acquafresca (23-autogol) i Lulić (48).