KRAJ VELIKE SERIJE

Neuer primio gol nakon 1147 minuta

19.10.2011 u 10:33

Čak 1147 minuta u 12 odigranih utakmica bez primljenog trajao je niz Manuela Neuera na vratima Bayerna. Taj doseg zaustavljen je utakmicom protiv Napolija

Svim velikim serijama jednom dođe kraj. Tako je u sinoćnjem dvoboju 3. kola skupine A nogometne Lige prvaka između Napolija i Bayerna (1-1) u Napulju došao kraj velikoj seriji vratara minhenskog kluba Manuela Neuera.

Naime, do utakmice protiv Napolija Neuer nije primio gol 12 utakmica u nizu, točnije 1147 minuta. Protiv Napolija je Neuer morao izvaditi loptu iz mreže u 39. minuti. Nakon oštrog ubačaja Maggija, Holger Badstuber je skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

'Nije mi važno zbog primljenog gola nego zato što nismo pobijedili', komentirao je vratar bavarskog velikana.