VODI VELIKANE S DNA

Iličević u debiju donio pobjedu HSV-u

16.10.2011 u 17:52

Hrvatski reprezentativac Ivo Iličević proslavio se u svojoj prvoj utakmici za HSV postigavši pobjednički zgoditak kojim je klub iz Hamburga slavio na gostovanju kod Freiburga s 2:1 u 9. kolu Bundeslige

Iličević je u HSV prešao iz Kaiserslauterna, a u 73. minuti je postigao zgoditak za trijumf HSV-a u derbiju začelja. HSV je poveo pogotkom Sona (12), a za Freiburg je izjednačio Cisse (47), koji je u 81. minuti promašio i kazneni udarac za novo izjednačenje. Mladen Petrić je za HSV igrao do 74. minute, a u prvom dijelu je iz slobodnog udarca s 35 metara pogodio gredu.

Unatoč pobjedi, HSV je ostao zadnji sa sedam bodova, koliko ima i Freiburg.