DOMAĆE SNAGE

Brazil s tinejdžerima nokautirao Argentinu

29.09.2011 u 10:07

Nogometaši Brazila slavili su 2:0 protiv Argentine u drugoj međusobnoj prijateljskoj utakmici u 14 dana. Strijelci za Brazil bili su Lucas Silva i Neymar

Nakon što je prva utakmica 'superclasica' u Argentini završila bez golova, u drugom susretu igranom u Belemu Brazil je odličnom igrom protiv ljutitog rivala Argentine slavio 2:0. Spomenimo da su za obje reprezentacije nastupili samo igrači iz domaćih liga jer je utakmica igrana u terminu kada nisu predviđeni susreti reprezentacija.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a onda su Brazilci u devetoj minuti nastavka poveli preko Lucasa Silve, nakon školski odrađene kontre i 40-metarskog sprinta te egzekucije 19-godišnjeg Brazilca.

Konačnih 2:0 u 75. minuti susreta postavio je igrač Santosa, također 19-godišnjak, Neymar koji je pospremio lijepo ubačenu loptu s lijeve strane brazilskog napada. Ronaldinho i Neymar su odigrali svih 90 minuta za Brazil te su vrlo dobro surađivali.