Navijač St. Paulija pogodio suca čašom punom piva

• Autor: Totalsport
  • 24.9.2011 13:42:10
  • 24.9.2011 13:33:53

Novi huliganski izgred dogodio se na utakmici kojoj je domaćin bio St. Pauli. Drugoligaš iz Hamburga u petak je ugostio Aue, a pomoćni je sudac u jednom trenutku pogođen čašom piva

Uz pomoć ostalih navijača na tribini, izgrednik je ubrzo lociran, identificiran i uhićen, a St. Pauli sada očekuje kakva će ga kazna snaći. Problem je što se gotovo identičan incident dogodio 1. travnja u dvoboju protiv Schalkea, kad je St. Pauli još bio član prve Bundeslige.

Pomoćni je sudac i tada pogođen punom čašom piva, a glavni je prekinuo dvoboj tri minute prije isteka vremena. St. Pauli je kažnjen zabranom igranja tri domaće utakmice na svome stadionu, tako da je i prvi ovosezonski dvoboj u drugoj ligi morao igrati u Lübbecku.

Aue je, inače, u spomenutoj utakmici 9. kola druge Bundeslige slavio s 3-2, a u domaćim je redovima svih 90 minuta na klupi ostao mladi hrvatski reprezentativac Petar Slišković.