POKER SPURSA

Modrićeva golčina potopila Liverpool

18.09.2011 u 17:32

Luka Modrić bio je strijelac vodećeg pogotka za Tottenham u domaćoj pobjedi protiv Liverpoola (4:0), bila je to utakmica 8. kola engleskog prvenstva

Hrvatski reprezentativac ponovo je našao mjesto u srcima Spursovih navijača, zabio je u sedmoj minuti predivan dalekometni vodeći pogodak za Tottenham. Projektil protiv Izraela svakako nije bio slučajan, sjajni Luka dobiva još jedno oružje u svom širokom nogometnom arsenalu. Posao domaćoj momčadi olakšao je Adam koji je zbog drugog žutog kartona morao izaći iz igre.

Nervozni su gosti još više potonuli u nastavku, a Liverpool je utakmicu završio bez dva igrača. U 63. minuti isključen je i Skrlet. Spursi su to znali kazniti. Defoe je u 66. minuti povisio na 2:0, a Adebayor je s dva pogotka (66. i 90.) potvrdio premoć Tottenhama.

Niko Kranjčar igrao je samo prvo poluvrijeme, a Vedran Ćorluka cijelu utakmicu prosjedio na klupi.