MILAN SE IZVUKAO

Reja i Lazio propustili 2:0 na San Siru

09.09.2011 u 22:54

Nakon jednotjedne odgode počela je talijanska Serie A nogometna liga koju su otvorili prvak Milan i rimski Lazio. Utakmica je završila rezultatom 2:2 nakon što je Lazio vodio 2:0

Sve najbitnije odigralo se u prvome poluvremenu u kojem su postignuta sva četiri pogotka. Lazio je poveo preko njemačkog reprezentativca Miroslava Klosea u 12. minuti utakmice, a samo devet minuta kanije Francuz Djibril Cisse povisio je na 20, nakon čega je nastao muk na stadionu San Sira. Nadu domaćinu vratio je švedski reprezentativac Zlatan Ibrahimović koji je smanjio rezultat u 29. minuti utakmice. U 33. već je bilo 22 nakon što je pogodio Antonio Cassano.

To je ujedno bila i posljednja rezultatska promjena u utakmici u kojoj su do kraja susreta obje momčadi imale svojih prilika za novi pogodak, ali su pokušaji bili neprecizni.