SPUSI BOLJI OD ATHLETICA

Modriću ovacije, Kranjčar promašio penal

06.08.2011 u 23:53

Nogometaši Tottenham Hotspura u posljendjoj su pripremnoj utakmici pred početak novog engleskog prvenstva na svom White Hart Laneu svladali Athletic iz Bilbaoa sa 2:1 (0:1), a u utakmici su nastupila sva trojica hrvatskih reprezentativaca

Niko Kranjčar odigrao je čitavu utakmicu, ali je u 71. minuti promašio udarac s bijele toćke. Vedran Ćorluka je odigrao prvo poluvrijeme, dok je Luka Modrić u igru ušao u 24. minuti.

Iako je ovoga ljeta opetovano tražio od čelnika kluba transfer u Chelsea, Modrića su navijači Tottenhama dočekali ovacijama prilikom ulaska u igru umjesto Pienaara, a manager Tottenhama Harry Redknapp je po završetku dvoboja još jednom izjavio kako Modrić nije na prodaju, te pohvalio našeg reprezentativca zbog profesionalnog obavljanja svih zadataka.

Inače, Athletic je poveo golom San Josea (25), a rezultat su preokrenuli Crouch (50) i Defoe (53).

Tottenham će novu sezonu u Preimier ligi otvoriti sljedeće subote domaćom utakmicom protiv Evertona.