RASPUCANI HRVATI

Golovi Iličevića i Petrića u kup pobjedama

30.07.2011 u 17:38

Hrvatski reprezentativci Mladen Petrić i Ivo Iličević bili su strijelci za HSV, odnosno Kaiserslautern u susretima prvog kola njemačkog Kupa kojima su pomogli svojim momčadima da se plasiraju u daljnje natjecanje

Petrić je pogotkom u 72. minuti postavio konačni rezultat od 2:1 za HSV na gostovanju kod petoligaša Oldenburga, a na travnjaku je proveo svih 90 minuta.

Iličević je postigao prvi pogodak na utakmici u 18. minuti kojim je trasirao put Kaiserslauternu do uvjeljive 3:0 pobjede protiv petoligaša Dynama iz Berlina. Iličević je igrao do 78. minute.

Nakon što je u petak ispao Wolfsburg koji je izgubio sa 2:3 od četvrtoligaša Red Bulla iz Leipziga usprkos pogotku Srđana Lakića, u subotu se od daljnjeg nastupa u Kupu oprostio još jedan prvoligaš, Werder iz Bremena koji je izgubio sa 1:2 od trećeligaša Heidenheima.