JUNAK STOKEA WALTERS

Hajdukov 'krvnik': Bila je ovo velika noć

29.07.2011 u 08:24

Hajduk je kod Stokea minimalno poražen (1:0), a u splitskom prvoligašu s puno optimizma gledaju na drugih 90 minuta koje su na rasporedu na Poljudu

Trener 'bilih' Krasimir Balakov u uzvratu očekuje jedan drugi Hajduk i potpuno drugačiju utakmicu od ove u Engleskoj.

'Ovo je tek prvo poluvrijeme, nije trebalo previše riskirati jer se čak i ovaj minimalni poraz može smatrati dobrim rezultatom pred uzvrat', rekao je Balakov.

'Mislim da će Englezima u Splitu biti puno teže, igraju vrlo specifično, imamo razloga i mi biti optimisti. Trebamo sada zabiti dva gola više od Engleza? Nema veze, pa i to je nogomet.'

Junak prve utakmice bio je strijelac jedinog pogotka John Walters (27) koji se nije ni rodio kada je Stoke zadnji put igrao u Europi.

'Odlazimo u Split da pokažemo sve najbolje što znamo, nemamo što izgubiti. Ako zabijemo gol Hajduku, tada oni moraju postići tri, a to je jako teško', izjavio je Walters.

'Bila je ovo velika noć za klub i svatko je ugradio svoj dio. Ovo je prvi put da sudjelujemo u europskom natjecanju i uživamo u tome putovanju.'