PRIPREME

Krstanović i Ibanez za pobjedu Dinama, poraz Neftčija

05.07.2011 u 20:31

U prijateljskom nogometnom susretu igranom na pripremama u Sloveniji hrvatski prvak Dinamo je pobijedio Baku 2:0. Golove za 'modre' postigli su Ivan Krstanović u 18. minuti iz jedanaesterca i Lucho Ibanez u 68. minuti iz slobodnog udarca. Za momčad iz Azerbajdžana branio je bivši vratar Dinama Marko Šarlija

Dinamu je utakmica protiv petoplasirane momčadi azerbajdžanske lige trebala poslužiti kao važna provjera uoči prvog susreta drugog pretkola Lige prvaka protiv Neftčia. Baku i Neftči su prošle sezone igrali dva puta i obje utakmice je dobio Neftči. Na svom terenu 2:0, a na gostovanju 1:0.

I prvak Azerbajdžana je danas imao pripremnu utakmicu i to protiv Viktorije Plzen. Česi su slavili 1:0, a jedini gol zabio je Cisovky u posljednjoj minuti utakmice. Bila je to treća utakmica Neftčija na pripremama u Austriju. Temišvar su dobili 1:0, protiv Skenderbeua su odigrali 1:1, a danas su izgubili od Viktorije.