COPA AMERICA

Bolivija šokirala domaćina Argentinu

02.07.2011 u 09:26

U prvom kolu Copa Americe koja se održava u Argentini domaća reprezentacija odigrala je samo 1:1 s Bolivijom

Počelo je južnoameričko prvenstvo, a odmah na startu dogodilo se iznenađenje - 'gauči', prvi favoriti za naslov, kiksali su u La Plati.

Argentina je bila bolja, ali svoju premoć u prvom poluvremenu nije pretočila i u rezultatsku prednost. A onda je, na početku drugog dijela, uslijedio šok - u 48. minuti, nakon udarca iz kuta, Edivaldo Rojas je sretno pogodio petom za 0:1.

Ipak, potpunu senzaciju spriječio je Sergio Aguero u 75. minuti, kada je sjajnim volejom zatresao bolivijsku mrežu.

'Žao nam je što nismo pobijedili, ali iznenadili su nas bezveznim golom. Moramo poboljšati igru jer u sljedećoj utakmici moramo slaviti', rekao je Messi.