Panama izbacila SAD iz Gold kupa!

• Autor: Hina
  • 12.6.2011 13:02:22
  • 12.6.2011 11:00:00

Američka nogometna reprezentacija doživjela je poraz 2:1 od Panama u subotu što je najveće iznenađenje Gold Cupa (prvenstvo Sjeverne i srednje Amerike). Osim poraza, SAD se po prvi puta nije plasirao u završnicu

Panama, koja se ovom pobjedom plasirala u četvrtfinale Gold Cupa (prvenstva Sjeverne i srednje Amerike), nikada do sada nije pobijedila SAD, dok Amerikanci nikada nisu izgubili utakmicu u skupini u Gold Cupu u kojom sudjeluje 12 država te su po prvi puta zaustavljeni već u natjecanju po skupinama.

No, iako je rezultat iznenađenje, sasvim je zaslužen. Panama je povela u 19. minuti pogotkom Luisa Tejade, a na 2:0 je povećala nakon što je u 36. minuti Gabriel Gomez uspješno izveo kazneni udarac.