PREKID

I u Švedskoj luduju, huligan napao vratara

25.05.2011 u 07:35

I u Švedskoj imaju velikih problema s nogometnim huliganima. Sada je prekinut susret između Malmoa i Helsingborga

Prvenstveni dvoboj desetog kola između Malmoa i Helsingborga prekinut je u 30. minuti nakon što je navijač domaćeg kluba utrčao u teren i s leđa gurnuo vratara Helsingborga Para Hanssona.

U isti tren desetak redara i policajaca se bacilo na huligana, pa je priveden. Glavni sudac utakmice odveo je igrače s terena, a nakon 20 minuta stanke susret je prekinut.

Nekoliko trenutaka prije napada navijača na Hanssona je bačena petarda pa mu je prije incidenta bila pružena pomoć.

U trenutku prekida gosti su vodili 1:0, a sada je na redu Švedski nogometni savez.

Treba spomenuti da je ove sezone jedan meč već prekinut zbog huligana (Syrianksa – AIK) kada je bakljom pogođen pomoćni sudac, a susret je registriran sa 3:0 za Syriansku.