KULMINACIJA NA OLD TRAFFORDU

Obračun za naslov: United čeka Chelsea

08.05.2011 u 17:00

Na Old Traffordu odigrat će se utakmica koja bi mogla riješiti pitanje prvaka Premiershipa. Manchester United dočekuje Chelsea, a pobjeda bi londonsku momčad mogla odvesti do toliko željenog naslova

Manchester United - Chelsea 2:1

90+4' kraj utakmice!!
90' bliži se kraj utakmice, United je blizu osvajanja naslova prvaka
87' Torres puca ali nije dobro pogodio. Bila je to dosta izgledna prilika za Chelsea
82' posljednjih dvije minute Rooney je dva puta opasno zaprijetio Chelsea, no nije uspio
75' Drogba gađa glavom, ali preko gola
70' Rooney je sada mogao zacementirati pobjedu Uniteda. Hernandez je krasno uposlio Rooneyja, odlično je napadač Uniteda reagirao, ali je Alex u posljednji čas izbacio loptu i spriječio siguran gol
68' ubacio je Malouda, u gužvi se najbolje snašao Lampard koji iz blizine smanjuje rezultat
68' Gool za Chelsea
66' prilika za Drobgu, odlično je primio loptu, pucao lijevom nogom, ali Van der Sar brani. No, kasnije je sudac ipak ocijenio da je Drogba igrao rukom
64' ubaćaj Ivanovića prema Torresu, ali Fabio čisti
61' Ancelotti ide na sve ili ništa. Ulazi Torres umjesto Kaloua
47' početni naleti gostiju su splasnuli te sad opet United diktira ritam igre
47' Chelsea je krenuo na sve ili ništa. Puno su agilniji u nastavku
46' krenuo je nastavak utakmice
45' završilo je prvo poluvrijeme
31' slobodan udarac za Chelsea je izveo Drogba, a opet se istakao Van der Sar
25' još jedna izvrsna obrana Van der Sara.
23' Giggs je ubacio sa lijeve strane, a Vidić je bio najviši u skoku i pogodio za vodstvo od 2:0
23' GOOL ZA UNITED.
23'United prijeti sa svih strana. Pucao je Park iskosa, ali Čech brani
18' prva ozbiljnija prilika za Chelsea. Pucao je Kalou, ali je Van der Sar krasno obranio
15' drugi pokuušaj Rooneyja iz daljine. U sekundi si je izborio prostor, oštro pucao s vrha šesnesterca no pored gola
12' prvi žuti karton na utakmici, zaradio ga je Ivanović nakon prekršaja na Rooneyju
11' opet se Hernandez našao u prilici. Odlično se ubacio iza obrane Chelsea i sa par metara je krivo zahvatio ubačenu loptu. Mogli smo vidjeti i drugi pogodak u mreži gostiju.
8' sjajan udarac Rooneyja sa nekih 30 metara, no Čech brani krajnjim naporom
6' Valencia se uspio izboriti za prostor, no u posljednjem trenutku Cole ulazi u šut i blokira
5' United plete mrežu pred obranom gostiju, Rooney je pao točno na rubu kaznenog prostora, ali sudac nije ništa svirao
3' kakav je to bio početak za United koji na krilima ranog pogotka stvaraju pritisak na obranu Chelsea
1' samo četrdeset sekundi igre bilo je potrebno da United zabije gol. Park je krasno proigrao Hernandeza koji se našao sam pred Čechom i matirao ga.
1' gool za United

1' počela je utakmica na Old Traffordu

Još nedavno Manchester United je imao veliku bodovnu prednost nad Chelsea, no momčad trenera Ancelottija uspjela je anulirati prednost 'crvenih đavola' i sada na Old Traffordu imaju priliku čak i pobjedom doći na korak do naslova. No, ukoliko igrači trenera Fergusona pobijede, jednom rukom će već držati pehar namijenjen prvaku. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Manchester United: Van der Sar, Ferdinand, Vidić, Fabio, O'Shea, Giggs, Park Ji-Sung, Carrick, Valencia, Rooney, Hernandes
Chelsea: Čech, Ivanović, A. Cole, David Luiz, Terry, Essien, Lampard, Mikel, Malouda, Drogba, Kalou