BAHATOST NIJE KAŽNJENA

Vaha: Neki igrači nisu iskoristili priliku

01.05.2011 u 14:22

Dinamo je uspješno apsolvirao gostovanje na Šubićevcu. 'Modri' su slavili sa 2:0 (Morales, Rukavina) iako opet nisu ušli dobro u utakmicu

Trener Vahid Halilhodžić nije u potpunosti bio zadovoljan onime što su njegovi igrači pokazali u Šibeniku.

'Dva različita poluvremena. Počeli smo katastrofalno, nonšalantno i prepotentno, kao da nismo naučili u Puli što nas je moglo koštati jer su oni imali penal i par prilika', rekao je Vaha te dodao:

'U poluvremenu sam s igračima dobro porazgovarao i odmah se to vidjelo. U nastavku su igrači imali drugačiji pristup, povezali smo igru i naša tehnika i brzina su došli do izražaja te smo na koncu zasluženo dobili.'

'Modri' strateg je imao još nešto za reći.

'Neki od igrača koji su zaigrali su iskoristili priliku koju su dobili, a neki nisu, no čestitam svima na pobjedi.'