Dinamo potvrdio naslov prvaka

• Autor: S. Škrlec
  • 23.4.2011 20:50:45
  • 23.4.2011 18:52:36

Večeras se igra svih osam utakmica 26. kola Prve HNL. Sedam u terminu od 19 sati, a jedna od 20.10 sati

Dinamo je na svom stadionu dočekao Osijek i s tri nova boda i teoretski potvrdio naslov prvaka, šesti uzastopni.

Tekstualni prijenos utakmica pratite ovdje

90' - završnice su utakmica
35' - Ante Vukušić zabio za izjednačnje Hajduka (1:1)
83' - napokon gol i u Zadru, Mršić je doveo domaćine u vodstvo
66' - Istra zaprijetila Riječanima s dvije pogođene vratnice
  6' - Kokalović je zabio za Slaven Belupo protiv Hajduka
58' - Karlovac vodi protiv Zagreba 2:1; Kovačević ubacio a gostujući vratar sam si je ugurao loptu u mrežu
58' - Čulina povisio na 2:0 za Rijeku
54' - Cufre je nabacio a Badelj sa 7,8 metara zabija za 1:0 Dinama
49' - Alispahić je srušen, dosuđen je penal, ali je Alispahić promašio najstrožu kaznu, potom je isti igrač zaradio i crveni karton
46' - počela su druga poluvremena

45' - prva poluvremena su na isteku
33' - Dinamo je nešto bolji, ali i dalje bez konkretnih prilika, tek je Tomečak jednom pucao 'škaricama'
31' - Split je stigao do vodstva; Marčić je izborio penal, ali ni Vitaić s bijele točke, pa ni Obilinović iz odbijanca nisu uspjeli zabiti, ali Vitaić nakon drugog odbijanca ipak zabija
27' - Župan je zabio za Rijeku i vodstvo protiv Istre
26' - Lokomotiva je preko Bule stigla u vodstvo u Varaždinu
20' - na Kantridi dopadljiv nogomet, a pet prilika imali su gosti, domaćinima su pripale tek tri
18' - Dinamo dominira protiv Osijeka, ali bez izglednijih prilika
12' - Krstanović je pogodio za izjednačenje Zagreba u Karlovcu
- nakon 10-tak minuta tek jedan pogodak: Karlovac od 4. minute vodi protiv Zagreba, a pogodak je zabio Primorac