OKRŠAJ NA MESTALLI

Barcelona i Real se bore za Kup kralja

21.04.2011 u 00:01

Real Madrid i Barcelona danas (21.30) igraju finale Kupa kralja. Igra se samo jedna utakmica na neutralnom terenu u Valenciji, a tekstualni prijenos pratite na tportalu

Svijet će vidjeti četiri sraza Reala i Barcelone u 18 dana. Prvi se je dogodio u subotu u prvenstvu (1:1), a ada je na redu Španjolski kup, nakon čega slijede dvije polufinalne utakmice Lige prvaka.

Kup kralja je natjecanje u kojem je najuspješnija Barcelona s 25 naslova, posljednji 2009., dok Real ima 17, no zadnji puta je slavio 1993.

Barcelona - Real 0:1

120 - Real se obranio, kraj utakmice. Kup kralja ide u Madrid nakon 17 godina
120' - Di Maria je srušio Messija. Barcelona ima priliku za posljednje ubacivanje i Pinto je otišao na skok
118' - Pinto je obranio zicer Adebayoru, a u nastavku akcije je blokiran šut Ronalda
117' - Ronaldo je izborio slobodnjak na 30 metara i predah za svoju momčad
115' - Pique je pokupio Carvalha, ali će biti sve u redu s Portugalcem
110' - Real se brani, Barcelona pritišće, ali Katalonci ne mogu stvoriti pravu priliku
106' - ušli smo u drugi produžetak

103' - 0:1 - GOOOOOL - Di Maria je ubacio, a Ronaldo glavom svladao Pinta
98' - Ronaldo je pobjegao, ali njegov prizemni udarac sa 16 metara otišao je pored desne vratnice
91' - borba za Kup kralja se nastavlja u produžecima

90' - kraj drugog dijela
90' - Pinto je skinuo fenomenalan udarac Di Marije
88' - Ronaldo je u dobroj situaciji oklijevao i Alves je očistio situaciju pred golom Pinta
81' - kombinacija Messi - Iniesta, ali je veznjaku Barce Casillas fenomenalno obranio
79' - Xavi je raspalio iz daljine, ali lopta nije išla ni blizu okvira gola
75' - Pedro je prebacio Casillasa, ali i gol, u drugom dijelu Barca je pritisnula
69' - Pedro je zabio, ali je to bilo iz zaleđa
65' - Messi se budi, snažno je opalio sa 17 metara, ali preko gola
60' - iz slobodnjaka Messi je pogodio živi zid
59' - Xabi Alonso je s leđa pokosio Messija koji je gotovo nevidljiv
51' - Pedro je opalio sa 17 metara iskosa, ali nije bilo posla za Casillasa
48' - David Villa je dao loptu za Iniestu koji je pokušao iznuditi penal, ali mu to nije upalilo
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog poluvremena
44' - Pepe je nakon ubacivanja s desne strane glavom svladao Pinta, ali je lopta odsjela na gredi
36' - još jednom je Ronaldo pobjegao obrani Barcelone, ali je njegov udarac s desne strane iskosa Pinto obranio
30' - sjajna lopta za Ronalda koji pet-šest metara od gola nije dobro zahvatio loptu
28' - nova gužva, nakon duela Arbeloa je nagazio Davida Villu koji je ostao ležati, ali su ga Ramos i Arbeloa energično podigli pa je opet došlo do naguravanja
26' - Realovi igrači komentiraju svaku sudačku odluku koja je u korist Barcelone
21' - Özil je opalio jako sa 16 metara, ali Pinta nije morao intervenirati
20' - Sergio Ramos je nagazio Messija, zasad se igrači ističu prekršajima, a ne vrhunskim potezima
14' - opasan start Busquetsa
12' - Ronaldo je bio u dobroj situaciji, ali nije pronašao put do mreže Pinta kojeg je svladao, ali je Mascherano izbio loptu sa gol crte
7' - Xavijev udarac s 20 metara je otišao pored gola
5' - sada su igrači Reala su krenuli grubo, sada je nastradao Messi
3' - Alves je sredio Di Mariju, krenulo je naguravanje igrača
1' - počela je utakmica