Istrani protiv prvaka traže bodove spasa

• Autor: tportal.hr
  • 16.4.2011 21:59:21
  • 16.4.2011 19:59:00

U posljednjoj utakmici 25. kola u Puli Istra 1961 dočekuje Dinamo Zagreb, a tekstualni prijenos pratite na tportalu

Puljanima je potrebna pobjeda u grčevitoj borbi za ostanak, dok bi 'modri' trijumfom napravili još jedan koračić prema šestom uzastopnom naslovu prvaka.

ISTRA 1961 - DINAMO 2:1

90+4 - kraj utakmice. Istra je izdržala nalete gostiju
89' - Alimi je pobjegao, ali je s desno iskosa bio neprecizan, lopta je otišla preko gola
85' - Bećiraj je sjajno pucao, ali je Škorić spasio
84' - Halilhodžić je isključen
80' - vrlo korektna utakmica se zaoštrila
75' - Bišćan je uklizao i omeo Šehićev udarac pred Kelavinim golom
70' - još jedan bezopasan pokušaj Kramarića
68' - Kramarić je pucao ravno u Škorića
67' - 2:1 - GOOOOL - Rukavina je pogodio vratnicu, a odbijanac je Bećiraj spremio u mrežu
64'-  spomenimo da je Halilhodžić ubacio Kramarića i Rukavinu
64' - hrvatski prvak ne može ozbiljnije zaprijetiti
62' - Šehić je bio nemoćan sam protiv dva Dinamova braniča
57' - nova gužva u Dinamovom kaznenom prostoru, a netko od Puljana je zaustavio loptu koja je išla prema golu
55' - Cufre je pokupio brzog Šehića i dobio žuti karton, iako su domaći navijači tražili crveni
50' - Eliomar je neometan snažno opalio s 20 metara, a Dinamo je spasila greda
47' - Badelj je prošao, ubacio, ali na pravom mjestu je domaća obrana
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45'+2 - kraj prvog poluvremena
45' - sporna situacija, lopta je udarila Bišćana u ruku, sudac je procijenio da je ona bila uz tijelo i nije svirao kaznemi udarac
41' - Calello je okušao udarac, ali je ona otišla zamalo pored desne vratnice
38' - 2:0 - GOOOOL - Belle je bio u skoku s Mesarićem, lopta je odskočila, a domaći igrač ju je iz prve iz voleja opalio i svladao Kelavu
32' - Dinamo sve jače pritišće
29' - Badeljev udarac sa ruba šesnaesterca nije bio precizan
27' - nakon ubacivanja Sammira, Škorić je loptu boksao dalje od svoga gola
25' - četvrti korner u nizu za domaćina bio je najopasniji, Barišić je pobjegao Badelju, ali je njegov udarac glavom završio pored desne vratnice
20 - dobro Istrani pariraju hrvatskom prvaku
16' - sjajna reakcija Kelave koji je skinuo odličan udarac Šehića
14' - Belle je snažno opalio, ali nije bilo posla za Kelavu
10' - Badeljev udarac otišao je preko gola
8' - Sylvestr je pogodio gredu s desetak metara
2' - 1:0 - GOOOOL - Šehić je došao do korner linije, uklizao na loptu koja je već izašla izvan granica igrališta, i tako ubacio. Lopta je stigla do Eliomara koji je bio precizan. Gosti su tržažili gol-aut, ali su suci priznali pogodak
1' - počela je utakmica