OVACIJE IVANU

Asistencija i gol Perišića za pobjedu nad Anderlechtom

10.04.2011 u 20:34

Ivan Perišić ispraćen je ovacijama s travnjaka. Nakon gola i asistencije u uvjerljivoj pobjedi Club Bruggea nad Anderlechtom to je i posve zasluženo

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić odigrao je još jednu odličnu utakmicu za Club Brugge, u 3:0 (2:0) pobjedi protiv Anderlechta u susretu 2. kola Lige za prvaka belgijskog prvenstva postigao je pogodak i upisao asistenciju, te je prilikom izlaska s travnjaka ispraćen pljeskom domaćih navijača.

Perišić je realizirao 11-erac u 42. minuti kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 2-0, a u 54. je minuti asistirao Akpali za 3-0. U 84. minuti je zamijenjen i nagrađen pljeskom. Inače, prvi gol postigao je Geraerts u 3. minuti.

Club Brugge je trenutačno treći sa 31 bodom, koliko ima i četvrti Gent, dok je Anderlecht drugi sa 33 boda. Na vrhu je Genk sa 35 bodova i utakmicom manje.