PREMIERSHIP

Luka opet strijelac, 'spursi' jedva dobili Stoke

09.04.2011 u 18:18

Luka Modrić zabio je pogodak nakon dodavanja Pavljučenka, a još dva puta za Tottenham pogodio je Crouch. Ipak, 'spursi' su teško stigli do pobjede nad neugodnim Stokeom

Stoke City iskazao se kao izuzetno žilav suparnik favoriziranom Tottenhamu. U 32. kolu Premiershipa na White Hart Laneu 'spursi su pogocima Croucha u 11. minuti i Modrića u 18. minuti poveli sa 2:0, Etherington je smanjio na 1:2 u 27. minuti, da bi samo sedam minuta kasnije Crouch svojim drugim golom na utakmici ponovno vratio Tottenhamu dva razlike. Ipak, to nije bio kraj golijadi u prvih 45 minuta, jer je Jones ponovno smanjio na minus jedan golom u 41. minuti.

Do kraja susreta Tottenham se uz puno muke uspi održati u prednosti i smanjiti zaostatak za četvrtoplasiranim Manchester Cityjem na tri boda. Niko Kranjčar i Stipe Pletikosa utakmicu su promatrali s tribina, a Vedran Ćorluka bio je na travnjaku s Lukom svih 90 minuta.