POLUFINALE KUPA

Slaven kod Dinama traži iznenađenje

06.04.2011 u 17:55

Danas je na rasporedu drugi polufinalni dvoboj Hrvatskog nogometnog kupa. U Maksimiru Dinamo dočekuje Slaven Belupo

U utorak je Cibalia kod kuće svladala Varaždin s 1:0 i s prednošću odlazi na uzvrat u 'barokni grad', a u srijedu se za finale Kupa bore Dinamo i Slaven Belupo. Prvi okršaj je u Maksimiru (18 sati), a tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Dinamo - Slaven Belupo 4:1

90+4' - kraj utakmice
90+3' - odličan udarac Ibaneza, ali je Rodić još bolje reagirao i obranio
88' - 4:1 - GOOOOL - Rodić je izašao s gola da pokupi loptu ispred Tomečaka, ali ju je promašio i Dinamovom igraču nije bilo teško pogoditi prazna vrata
85' - Tomečak je napravio najveći dio posla, ali je Rodić prvo zaustavio pokušaj Rukavine, a zatim skinuo zicer Ademiju
82' - Bagarić i Mujanović su napravili gužvu pred Kelavom, ali se rezultat nije promijenio
77' - Nynkeu je zaradio žuti karton, jer je srušio Badelja i spriječio obećavajuću kontru
67' - Benko je ponovno oprobao svoj udara, ali lako je to uhvatio Ivan Kelava
61' - Ibanez je previše oklijevao, a u nastavku akcije Badelj je u padu s 18 metara pucao preko gola
57' - Beqiraj je bio prekratak na centaršut Ibaneza
53' - Sylvestr je pobjegao čuvaru, zaobišao Rodića, ali iskosa s lijeve strane je pucao pored vratnice
52' - udarac Havojića, ali lagan je to plijen za Kelavu
50' - ubačaj Ibaneza, Roduiću je ispala lopta, ali Tomečak nije bio na pravom mjestu te je propala nova dobra prilika za domaćina
49' - pogriješio je Kokalović, Sylvestr je uzeo loptu i sjurio se prema Rodiću, prebacio ga je, ali je udarac bio preslab pa je Rogulj izbio loptu u aut
48' - duga lopta za Sylvestra, ali je Slavenova obrana brža
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj solidnog prvog dijela nakon kojeg zadovoljniji mogu biti navijači hrvatskog prvaka
40' - tempo igre je pao, ima dosta pogrešaka s obje strane
35' - 3:1 - GOOOOL - gosti su ubacili s lijeve strane, lopta je prošla kroz šumu nogu, a Benko je zabio s nekoliko metara. 'Modri' su tražili zaleđe, ali se sudac nije oglasio, sumnjiva situacija
30' - Slaven je nemoćan u ofenzivnom dijelu, osim prilike Milardovića Koprivničani nisu ozbiljnije zaprijetili
25' - Sjajan udarac Bećiraja glavom, a Rodić je krajnjim naporom spriječio novi pogodak
23' - 3:0 - GOOOOL - Badelj je bio siguran s 11 metara
22' - novi penal za Dinamo, Sammir je ušao u šesnaesterac gdje je srušen
19' - Badeljev ubačaj s desne strane nije bio dobar pa je propala izgledna situacija za domaćina
16' - Calello je opalio sa 25 metara, ali je lopta otišla pored gola
12' - zicer za Koprivničane, ali je Kelava skinuo udarac Benku
9' - 2:0 - GOOOOL - obrana Koprivničana je izgubila loptu, brzu akciju Dinama je završio Sylvestr koji se oslobodio čuvara i matirao Rodića
7' - 1:0 - GOOOOL - Sammir je snažno i precizno opalio pod gredu
6' - penal za Dinamo, gosujućeg igračča je lopta pogodila u ruku
5' - Badelj je u kaznenom prostoru neometan promašio jedan volej
3' - Badeljev ubačaj je Rogulj izbacio u korner, ali nakon njega nije bilo opasnosti za 'farmaceute'
1' - odmah na početku je jasno da će gosti preko kontre tražiti priliku za pogodak