Šahtar i Barcelonau četvrtfinalu, gol Eduarda

• Autor: S. Škrlec
  • 8.3.2011 22:44:21
  • 8.3.2011 20:40:00

U utorak su se igrale prve dvije uzvartne utakmice osmine finala, Šahtar je na svom stadionu potvrdio pobjedu protiv Rome, a u 3:0 pobjedi svoj je gol ugradio i Eduardo da Silva. Barcelona je pak nadoknadila minus iz Londona i s 3:1 izbacila Arsenal

KRAJ UTAKMICA
90' - Šahtar je pobijedio 3:0, Barcelona slavi 3:1
87' - GGOOOLLL - Edardo je povećao prednost šahtara nad Romom
71' - GOOLLLL - Messi pogađa za 3:1 s bijele točke
69' - GOOLLLL Xavi zabija za 2:1
60' - umjesto Douglasa Coste ušao je naš Eduardo
58' - GOOLLLL Willian je zabio za 2:0 šahtara
56' - Van Persie je dobio drugi žuti karton teojest isključenje
53'- GOOLLLL Busquets je zabio autogol za Arsenalovo izjednačenje

45'+3 GOOOLLL 1:0 za Barcelonu; Messi je kapitalizirao 69 posto posjeda lopte u Barcinim nogama
41' - novi problem za Romu, Mexes je dobio drugi žuti, to jest isključujući crveni karton
39' - Srna je bio u prilici, ali promašuje
32' - svi ovi promašaji nisu poljuljali Romu, sada opet prijeti Vučinić
28' - imala je Roma idealnu priliku za izjednačenje, ali Borriello promašuje udarac s bijele točke
21' - problemi za Wengera - morao je mijenati vratare; ušao je Almunia izašao Szczesny
20' - Vučinić je pucao prema golu šahtara
18' GOOLLL - 1:0 Šahtar je stigao u vodstvo preko Hübschmana
13' - kontra Barce preko Messija ali Koscielny ga uspješno zaustavlja
12' - Roma i dalje pritišće, nakon riisea sada prijeti i Perrotta
10' - Riise ima priliku, ali promašuje
 9' - u Donjekcu Roma ima terensku incijativu, ali bez opasnijih pokušaja prema golu Pjatova
 7' - Barcina igra ipak se približila golu Szczesnya
 6' - prvi pokušaj 'topnika' , ali lopta odlazi u gol-aut
 4' - Barca igra u svom stilu, kratkim pasovima, dok se Arsenal brani na nekih 30-tak metara od svog gola