SERIE A

Inter još uvijek puše za vrat Milanu

06.03.2011 u 18:03

U 28. kolu nogometnog prvenstva Italije Inter je na domaćem terenu pobijedio Genou 5:2, te je zadržao korak sa AC Milanom u borbi za naslov, odnosno zaostatak od pet bodova.

No, nije sve išlo glatko za Inter, jer je Genoa pred kraj prvog poluvremena, u 40. minuti, povela sa 1:0 golom Rodriga Palacija. Stvari su došle na svoje mjesto u drugom dijelu, kada je Inter u roku od sedam minuta zabio tri gola, a strijelci su bili Pazzini (50) i Samuel Eto'o (51, 57,). Pobjedu europskih prvaka potvrdili su Goran Pandev (71) i Yuto Nagatomo (84), a Boselli je u 90. samo ublažio poraz.

Napoli je kod kuće protiv Brescije odigrao neodlučeno 0:-0, i time je sve dalje od borbe za prvaka, jer sada zaostaje osam bodova.