PRIMERA DIVISION

Rakitić zabio u remiju Seville

26.02.2011 u 20:24

25. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Atletico Madrid je na domaćem terenu protiv Seville odigrao 2-2, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ponovno je bio strijelac za Sevillu.

Gosti su poveli pogotkom Negreda u 41. minuti, a poravnao je Koke u 48. Novo vodstvo Sevilli donio je Rakitić u 66. minuti prekrasnim pogotkom sa vrha kaznenog prostora. Ipak, u 76. minuti José Antonio Reyes zabija za konačnih 2-2.

Rakitiću, koji je u zimskom prijelaznom roku iz Schalkea prešao u Sevillu, ovo je drugi gol u španjolskom prvenstvu. U prošlom kolu zabio je za pobjedu protiv Herculesa 1-0. Hrvatski reprezentativac proveo je na terenu svih 90 minuta.

Barcelona je potvrdila svoju izvrsnu formu pobjedom na gostovanju na Mallorci 3:0. Pogotke su postigli Lionel Messi (38), David Villa (57) i Pedro (66).